Best Western Plus Grand Hotel
Facebook Twitter Google Plus Instagram

Din åsikt är mycket viktig för oss

Enkäten tar 5-7 minuter

Best Western Rewards-medlemmar får 250 poäng som tack för hjälpen

Kan vi stå till tjänst med något? Vi finns här för dig.

Hotelldirektör/VD - General Manager/CEO 
Ulrika Drakenberg 
035-280 81 01, ulrika@grandhotel.nu

Ekonomichef/Financial Manager
Sylvi Karlsson

035-280 81 02, sylvi@grandhotel.nu

Receptionschef & Försäljning/Front Office Manager, & Sales
 Cornelia Arvén

035-280 81 16, cornelia@grandhotel.nu

Bokning/Revenue
 Johanna Almqvist
035-280 81 04, johanna@grandhotel.nu

Kökschef/Head Chef
 Robert Sedig

035-280 81 20,  robert@grandhotel.nu

Restaurangchef/Restaurant Manager
 Fredrik Karlsson

035-280 81 82, 035-280 81 00/ank.651, fredrik@grandhotel.nu 

Husfru/Housekeeping
Marjatta Florén

035-280 81 06, marjatta@grandhotel.nu 

Fastighetsfrågor/Maintenance
 Frans Varga

0766-45 55 05, 035-280 81 05, frans@grandhotel.nu

Hotell Halmstad

 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2017 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse